Home

Produktiv Silber Ich habe Durst futsal ersetzen Ursache Portal

Arhive FUTSAL - CSMTGM-MSVSK

Campioana României la futsal, prestaţie notabilă contra celor de la FC  Barcelona, în Liga Campionilor
Campioana României la futsal, prestaţie notabilă contra celor de la FC Barcelona, în Liga Campionilor

Minge fotbal de sala Select Futsal Attack Hall, verde - eMAG.ro

La futsal am bătut Macedonia, dar ce folos! România a ratat calificare și  la Europeanul de
La futsal am bătut Macedonia, dar ce folos! România a ratat calificare și la Europeanul de

Futsal Romania (@FutsalRomania) / Twitter

În Europa, Naţionala de futsal se situează pe locul 6. Pe plan mondial este  pe locul 12!
În Europa, Naţionala de futsal se situează pe locul 6. Pe plan mondial este pe locul 12!

România a câștigat în fața Danemarcei în preliminariile CM 2024 la futsal |  Flashscore.ro
România a câștigat în fața Danemarcei în preliminariile CM 2024 la futsal | Flashscore.ro

CS Muncitorul și Record Reșița, în fruntea clasamentului la futsal - Caon.ro

Șimandul a părăsit cu fruntea sus Cupa României la futsal, prim divzionara  West Deva - prea experimentată pentru băieții lui Mărcuș! - Sportarad
Șimandul a părăsit cu fruntea sus Cupa României la futsal, prim divzionara West Deva - prea experimentată pentru băieții lui Mărcuș! - Sportarad

Futsal Romania

Campionatul European de Futsal pentru preoți, la Timișoara: „Nu intrăm la  rupere” VIDEO | adevarul.ro
Campionatul European de Futsal pentru preoți, la Timișoara: „Nu intrăm la rupere” VIDEO | adevarul.ro

Reguli pentru fotbalul în sală. Tot ce trebuie să știi despre futsal

FUTSAL. United, la turneul final al „Cupei României” - Viaţa Liberă Galaţi

Futsal: România a scos un 2-2 cu valoroasa națională a Serbiei, locul 7 în  Europa, partidă disputată la Timișoara. Reacțiile lui Robert Lupu, Petrișor  Tonița și Răzvan Burleanu
Futsal: România a scos un 2-2 cu valoroasa națională a Serbiei, locul 7 în Europa, partidă disputată la Timișoara. Reacțiile lui Robert Lupu, Petrișor Tonița și Răzvan Burleanu

Autobergamo a cucerit Cupa la futsal — Info Mureș

Evoluţii de succes ale pietrenilor la Naţionala de Futsal U19 - SPORT

Minge Futsal SELECT FLASH - Sportera

FOTBALUL ÎN SALĂ (FUTSAL): REGULI DE ȘTIUT ȘI SFATURI

Video | Reușită de kinogramă la CE de Futsal! ”Am mai înscris multe astfel  de goluri”
Video | Reușită de kinogramă la CE de Futsal! ”Am mai înscris multe astfel de goluri”

United a obţinut o victorie spectaculoasă înaintea debutului în UEFA Futsal  Champions League - Monitorul de Galati - Ziar print si online
United a obţinut o victorie spectaculoasă înaintea debutului în UEFA Futsal Champions League - Monitorul de Galati - Ziar print si online

Cum arată futsalul din România, unde suntem aproape de Campionatul Mondial:  „Avem numai studenți în echipă, le dăm câteva sute de lei pe meci”
Cum arată futsalul din România, unde suntem aproape de Campionatul Mondial: „Avem numai studenți în echipă, le dăm câteva sute de lei pe meci”

FUTSAL. Cupa României cu echipele din Deva la start - Stiri si informatii  din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
FUTSAL. Cupa României cu echipele din Deva la start - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Doua echipe din zona de Vest in semifinalele Cupei la futsal -

United Galați a câștigat cu 12-3 meciul cu Luceafărul Buzău, ultimul din  sezonul regulat al Ligii 1 la futsal | Realitatea de Galati
United Galați a câștigat cu 12-3 meciul cu Luceafărul Buzău, ultimul din sezonul regulat al Ligii 1 la futsal | Realitatea de Galati